Služby

Zednictví Franěk nabízí celou řadu stavebních prací a jiných souvisejících služeb. Působnost se vztahuje především na oblast Brna a jeho okolí, avšak ani vzdálenější lokality nejsou problémem. Léty prověřený a sehraný tým je zárukou poctivě a rychle odvedené práce v jakýchkoliv bytových či nebytových prostorách.

Hlavním cílem sdružení Zednictví Franěk je především kvalitně odvedená práce. Bonusem pro zákazníka je také pohodový a vstřícný přístup zajišťující hladký průběh prací. Pokud si nevíte rady s plánovanými stavebními pracemi, rádi Vám poradíme například s výběrem materiálů a vhodných pracovních postupů.

Práci provádíme vždy dle přání klienta. I přesto doporučujeme vždy nejkvalitnější provedení zadaného úkolu, který v rámci poradenství se zákazníkem konzultujeme, aby byl výsledek stálý. K tomuto úkonu nám pomáhá nespočet certifikátů, který dokazuje naši profesionalitu.

 

Stavebnictví se řadu let modernizuje a posouvá se. Mění se použité materiály, design i potřebné vybavení. Pro tyto účely je třeba se neustále vzdělávat a školit, aby byla zaručena profesionalita a prvotřídní kvalita.

Mezi některé naše činnosti patří např.:

- instalace sádrokartonů

- montáž vstupních bezpečnostních dveří včetně protipožárních (bytových i domovních) i s dodáním

- kompletní elektroinstalatérské práce

- vodoinstalatérské práce

- obkladačské práce, pokládání zámkové dlažby a jiné

Cena dle dohody.

Zobrazeno: 650